Využi vianočné zľavy až 40% na naše NAJVÄČŠIE BESTSELLERY ešte dnes!
Nákup nad
ti doručíme zadarmo
0
Košík máš prázdny
Naplň ho!

Darčeky pre čašníkov

Nájdite originálne darčeky pre čašníkov na jednom mieste. Vytvorili sme špeciálnu kategóriu darčekov pre čašníkov, v ktorej nájdete tie najlepšie tipy na originálne darčeky pre čašníkov. Každý z nás má vo svojom okolí čašníka, ktorý nám vždy poskytne tie najlepšie služby. Takýto čašník si zaslúži originálny darček. Tringelt je fajn, ale bolo by potrebné, aby čašník dostal osobný darček, ktorý nám nabudúce vyrazí dych, keď budeme potrebovať jedlo pred záverečkou. A mať čašníka priamo vo svojom dome? Aj pre vás máme množstvo nápadov na čašnícke darčeky. Či už je čašník váš manžel, starý otec, strýko alebo syn, takéto čašnícke tričko ho určite poteší. V našej ponuke nájdete vtipné tričká pre čašníkov aj originálne pollitre pre čašníkov, vďaka ktorým bude každému hneď jasné, s kým má do činenia. Tieto originálne darčeky pre čašníkov určite urobia obdarovanému veľkú radosť, pretože sú prispôsobené jeho profesii. Naše vtipné motívy na darčeky pre čašníkov ho určite rozosmejú, a ak chcete, môžete ich začať navrhovať sami v našom online editore.

Narodeninový darček pre čašníka

Máte doma alebo vo svojom okolí čašníka, ktorý bude mať čoskoro narodeniny? Zabudnite na staré známe darčeky. Darujte mu alebo jej darček práve pre čašníka. Naším tipom je tričko pre čašníka Nerád som sexi, ale som čašník, takže to nie je nič iné.

Darček pre čašníka na meninám

Premýšľate, čo dať svojmu čašníkovi k meninám? Maličkosť, ktorá ho poteší, je hrnček pre čašníka alebo plechová šálka, v ktorej si čašník vychutná kávu po tom, čo vám prinesie jedlo.

Vianočný darček pre čašníka

Máte doma čašníka a chceli by ste mu na Vianoce darovať originálny darček pre čašníka? Máme pre vás niekoľko tipov, ktoré ho zaručene potešia. Čo tak placatka pre čašníka, do ktorej si môže dať trochu nálady na daždivý deň? Alebo polliter pre čašníka s vtipnou potlačou, ktorá zaujme všetkých jeho priateľov, nielen tých v podniku.

Ostatné darčeky pre mužov