Využi vianočné zľavy až 40% na naše NAJVÄČŠIE BESTSELLERY ešte dnes!
Nákup nad
ti doručíme zadarmo
0
Košík máš prázdny
Naplň ho!

Darčeky pre lekárov

Nájdite originálne darčeky pre lekárov na jednom mieste. Vytvorili sme špeciálnu kategóriu darčekov pre lekárov, v ktorej nájdete tie najlepšie tipy na originálne darčeky pre lekárov. Každý z nás má vo svojom okolí lekára, ktorý mu nie raz vytrhol tŕň z päty. Takýto lekár si zaslúži originálny darček. A vy máte lekára priamo tu doma? Aj pre vás máme množstvo nápadov na darčeky pre lekárov. Či už je lekár váš manžel, dedko, strýko alebo syn, takéto lekárske tričko ho určite poteší. V našej ponuke nájdete vtipné tričká pre lekárov aj originálne pollitre pre lekárov, vďaka ktorým bude každému hneď jasné, s kým má do činenia. Tieto originálne darčeky pre lekárov obdarovaného určite veľmi potešia, pretože sú šité na mieru jeho profesii. Naše vtipné návrhy na darčeky pre lekárov ho určite rozosmejú a ak chcete, môžete sa do ich navrhovania pustiť sami v našom online editore.

Darček k narodeninám pre lekára

Máte doma alebo vo svojom okolí lekára, ktorý bude mať čoskoro narodeniny? Zabudnite na staré známe darčeky. Darujte mu alebo jej darček len pre lekára. Naším tipom je tričko pre lekára Nerada som sexy, ale som lekárka, takže to inak nejde.

Darček pre lekára na dovolenku

Premýšľate, čo dať svojmu lekárovi ako darček k sviatku? Drobnosť, ktorá ho určite poteší, je hrnček pre lekára alebo plechový hrnček, v ktorej si lekár môže vychutnať kávu po tom, čo vám konečne zahrá poslednú pesničku

Darček pre lekára na Vianoce

Máte doma lekára a chceli by ste mu na Vianoce darovať originálny darček pre lekára? Máme pre vás niekoľko tipov, ktoré ho zaručene potešia. Čo tak placatka pre lekára, do ktorej si môže dať trochu nálady na daždivý deň? Alebo polliter pre lekára s vtipnou potlačou, ktorý zaujme všetkých jeho priateľov nielen v podniku.

Ostatné darčeky pre mužov