Využi vianočné zľavy až 40% na naše NAJVÄČŠIE BESTSELLERY ešte dnes!
Nákup nad
ti doručíme zadarmo
0
Košík máš prázdny
Naplň ho!

Darčeky pre technikov

Nájdite originálne darčeky pre technikov na jednom mieste. Vytvorili sme špeciálnu kategóriu darčekov pre technikov, v ktorej nájdete tie najlepšie tipy na originálne darčeky pre technikov. Takýto technik si zaslúži originálny darček. A vy máte technika priamo tu doma? Aj pre vás máme množstvo nápadov na darčeky pre technikov. Či už je technikom váš manžel, dedko, strýko alebo syn, takéto tričko pre technika ho určite poteší. V našej ponuke nájdete vtipné tričká pre technikov aj originálne pollitre pre technikov, vďaka ktorým bude každému hneď jasné, s kým má do činenia. Tieto originálne darčeky pre technikov určite urobia obdarovanému veľkú radosť, pretože sú šité na mieru jeho profesii. Naše vtipné návrhy na darčeky pre technikov ho určite rozosmejú, a ak chcete, môžete ich začať navrhovať sami v našom online editore.

Darček k narodeninám pre technika

Máte doma alebo vo svojom okolí technika, ktorý bude mať čoskoro narodeniny? Zabudnite na staré známe darčeky. Darujte mu darček len pre technika. Naším tipom je tričko pre technika Nerád som sexi, ale som technik, takže to inak nejde.

Darček pre technika na meniny

Premýšľate, čo dať technikovi k meninám. Maličkosť, ktorá ho určite poteší, je hrnček pre technika alebo plechový hrnček, v ktorej si technik môže vychutnať svoju kávu.

Vianočný darček pre technika

Máte doma technika a chceli by ste mu na Vianoce darovať originálny darček pre technika? Máme pre vás niekoľko tipov, ktoré ho zaručene potešia. Čo tak placatka pre technika, do ktorej si môže dať trochu nálady na daždivý deň? Alebo polliter pre technika s vtipnou potlačou, ktorý zaujme všetkých jeho priateľov nielen v podniku.

Ostatné darčeky pre mužov