Využi vianočné zľavy až 40% na naše NAJVÄČŠIE BESTSELLERY ešte dnes!
Nákup nad
ti doručíme zadarmo
0
Košík máš prázdny
Naplň ho!

Darčeky pre klampiarov

Nájdite originálne darčeky pre klampiarov na jednom mieste. Vytvorili sme špeciálnu kategóriu darčekov pre klampiarov, v ktorej nájdete tie najlepšie tipy na originálne darčeky pre klampiarov. Každý má vo svojom okolí klampiara, ktorý mu už viackrát vytrhol tŕň z päty. Takýto klampiar si zaslúži originálny darček. A máte klampiara priamo tu doma? Aj pre vás máme množstvo nápadov na klampiarske darčeky. Či už je klampiar váš manžel, starý otec, strýko alebo syn, tričko pre inštalatéra mu určite urobí radosť. V našej ponuke nájdete vtipné tričká pre klampiarov aj originálne pollitre pre klampiarov, vďaka ktorým bude každému hneď jasné, s kým má do činenia. Tieto originálne darčeky pre klampiarov určite obdarovaného veľmi potešia, pretože sú šité na mieru jeho profesii. Naše vtipné návrhy na darčeky pre klampiarov ho určite rozosmejú, a ak chcete, môžete ich začať navrhovať sami v našom online editore.

Darček k narodeninám pre klampiara

Máte doma alebo vo svojom okolí klampiara, ktorý bude mať čoskoro narodeniny? Zabudnite na staré známe darčeky. Darujte mu darček práve pre klampiara. Naším tipom je tričko pre inštalatéra Nerád som sexy, ale som klampiar, takže to inak nejde.

Darček pre klampiara na narodeniny

Premýšľate, čo dať svojmu klampiarovi ako darček k narodeninám? Maličkosť, ktorá ho poteší, je hrnček pre klampiara alebo plechová šálka, v ktorej si klampiar môže vychutnať svoju kávu.

Vianočný darček pre klampiara

Máte doma klampiara a chceli by ste mu na Vianoce darovať originálny klampiarsky darček? Máme pre vás niekoľko tipov, ktoré ho zaručene potešia. Čo tak fľaša pre klampiara, do ktorej si môže dať trochu nálady na daždivý deň? Alebo polliter pre klampiara s vtipnou potlačou, ktorá zaujme všetkých jeho priateľov, a to nielen v krčme.

Ostatné darčeky pre mužov