Využi vianočné zľavy až 40% na naše NAJVÄČŠIE BESTSELLERY ešte dnes!
Nákup nad
ti doručíme zadarmo
0
Košík máš prázdny
Naplň ho!

Darčeky pre programátorov

Nájdite originálne darčeky pre programátorov na jednom mieste. Vytvorili sme špeciálnu kategóriu darčekov pre programátorov, kde nájdete tie najlepšie tipy na originálne darčeky pre programátorov. Takýto programátor si zaslúži originálny darček. A máte programátora priamo u vás doma? Aj pre vás máme množstvo nápadov na darčeky pre programátorov. Či už je programátor váš manžel, dedko, strýko alebo syn, tričko pre programátora mu určite urobí radosť. V našej ponuke nájdete vtipné tričká pre programátora aj originálne pollitre pre programátora, vďaka ktorým bude každému hneď jasné, s kým má do činenia. Tieto originálne darčeky pre programátorov obdarovaného určite veľmi potešia, pretože sú šité na mieru jeho profesii. Naše vtipné návrhy na darčeky pre programátorov ich určite rozosmejú, a ak chcete, môžete ich začať navrhovať sami v našom online editore.

Darček k narodeninám pre programátora

Máte doma alebo vo svojom okolí programátora, ktorý bude mať čoskoro narodeniny? Zabudnite na staré známe darčeky. Darujte mu darček práve pre programátora. Naším tipom je tričko pre programátora Nerád som sexi, ale som programátor, takže to inak nejde.

Darček na dovolenku pre programátora

Premýšľate, aký darček k sviatku zaobstarať pre svojho programátora. Drobnosť, ktorá ho určite poteší, je hrnček pre programátora alebo plechový hrnček pre programátora, v ktorej si môže vychutnať svoju kávu.

Vianočný darček pre programátora

Máte doma programátora a chceli by ste mu na Vianoce darovať originálny programátorský darček? Máme pre vás niekoľko tipov, ktoré ho zaručene potešia. Čo tak placatka pre programátora, do ktorej si môže dať trochu nálady na daždivý deň? Alebo polliter pre programátora s vtipnou potlačou, ktorý zaujme všetkých jeho priateľov nielen v podniku.

Ostatné darčeky pre mužov