Využi vianočné zľavy až 40% na naše NAJVÄČŠIE BESTSELLERY ešte dnes!
Nákup nad
ti doručíme zadarmo
0
Košík máš prázdny
Naplň ho!

Darčeky pre kominárov

Nájdite originálne darčeky pre kominárov na jednom mieste. Vytvorili sme špeciálnu kategóriu darčekov pre kominárov, v ktorej nájdete tie najlepšie tipy na originálne darčeky pre kominárov. Každý má vo svojom okolí kominára, ktorý mu už viackrát vytrhol tŕň z päty. Takýto kominár si zaslúži originálny darček. A vy máte kominára priamo doma? Aj pre vás máme množstvo nápadov na darčeky pre kominára. Či už je kominár váš manžel, dedko, strýko alebo syn, tričko kominára mu určite urobí radosť. V našej ponuke nájdete vtipné tričká pre kominárov aj originálne polliter pre kominárov, vďaka ktorým bude každému hneď jasné, s kým má do činenia. Tieto originálne darčeky pre kominárov určite obdarovaného veľmi potešia, pretože sú šité na mieru jeho profesii. Naše vtipné návrhy na darčeky pre kominárov ho určite rozosmejú a ak chcete, môžete ich začať navrhovať sami v našom online editore.

Narodeninový darček pre kominára

Máte doma alebo vo svojom okolí kominára, ktorý bude mať čoskoro narodeniny? Zabudnite na staré známe darčeky. Darujte mu darček práve pre kominára. Naším tipom je tričko pre kominára Nerád som sexi, ale som kominár, takže to nie je nič iné.

Darček pre kominára na meniny

Premýšľate, čo dať kominárovi k meninám? Maličkosť, ktorá ho poteší, je hrnček pre kominára alebo plechový hrnček, v ktorom si kominár môže vychutnať svoju kávu.

Vianočný darček pre kominára

Máte doma kominára a chceli by ste mu na Vianoce darovať originálny darček pre kominára? Máme pre vás niekoľko tipov, ktoré mu zaručene urobia radosť. Čo tak placatka pre kominára, do ktorej si môže dať trochu nálady na daždivý deň? Alebo polliter pre kominára s vtipnou potlačou, ktorý zaujme všetkých jeho priateľov nielen v podniku.

Ostatné darčeky pre mužov