Využi vianočné zľavy až 40% na naše NAJVÄČŠIE BESTSELLERY ešte dnes!
Nákup nad
ti doručíme zadarmo
0
Košík máš prázdny
Naplň ho!

Darčeky pre údržbárov

Nájdite originálne darčeky pre údržbárov na jednom mieste. Vytvorili sme špeciálnu kategóriu darčekov pre údržbárov, v ktorej nájdete tie najlepšie tipy na originálne darčeky pre údržbárov. Takýto údržbár si zaslúži originálny darček. A máte takého údržbára priamo doma? Aj pre vás máme množstvo nápadov na darčeky pre údržbárov. Či už je údržbárom váš manžel, starý otec, strýko alebo syn, tričko pre údržbára, ako je toto, ho určite poteší. V našej ponuke nájdete vtipné tričká pre údržbárov aj originálne pollitre pre údržbárov, vďaka ktorým bude každému hneď jasné, s kým má do činenia. Tieto originálne darčeky pre údržbárov obdarovaného určite veľmi potešia, pretože sú prispôsobené jeho profesii. Naše vtipné návrhy na darčeky pre údržbárov ho určite rozosmejú, a ak chcete, môžete ich začať navrhovať sami v našom online editore.

Narodeninový darček pre údržbára

Máte doma alebo vo svojom okolí údržbára, ktorý bude mať čoskoro narodeniny? Zabudnite na staré známe darčeky. Darujte mu darček práve pre údržbára. Naším tipom je tričko pre údržbára Nerád som sexi, ale som údržbár, takže to inak nejde.

Darček na meniny pre údržbára

Premýšľate, čo kúpiť údržbárovi ako darček k meninám? Maličkosť, ktorá ho určite poteší, je hrnček pre údržbára alebo plechový hrnček, v ktorej si údržbár vychutná svoju kávu.

Vianočný darček pre údržbára

Máte doma údržbára a chceli by ste mu na Vianoce darovať originálny darček pre údržbára? Máme pre vás niekoľko tipov, ktoré mu zaručene urobia radosť. Čo tak placatka pre údržbára, do ktorej si môže dať trochu nálady na daždivý deň? Alebo polliter pre údržbára s vtipnou potlačou, ktorý zaujme všetkých jeho priateľov nielen v podniku.

Ostatné darčeky pre mužov