Využi vianočné zľavy až 40% na naše NAJVÄČŠIE BESTSELLERY ešte dnes!
Nákup nad
ti doručíme zadarmo
0
Košík máš prázdny
Naplň ho!

Darčeky pre mechanikov

Nájdite originálne darčeky pre mechanikov na jednom mieste. Vytvorili sme špeciálnu kategóriu darčekov pre mechanikov, v ktorej nájdete tie najlepšie tipy na originálne darčeky pre mechanikov. Každý má vo svojom okolí mechanika, ktorý mu už viackrát vytrhol tŕň z päty. Takýto mechanik si zaslúži originálny darček. A máte mechanika priamo u vás doma? Aj pre vás máme množstvo nápadov na darčeky pre mechanikov. Či už je mechanikom váš manžel, starý otec, strýko alebo syn, mechanické tričko mu určite urobí radosť. V našej ponuke nájdete vtipné tričká pre mechanikov aj originálne polliter pre mechanikov, vďaka ktorým bude každému hneď jasné, s kým má do činenia. Tieto originálne darčeky pre mechanikov určite obdarovaného veľmi potešia, pretože sú šité na mieru jeho profesii. Naše vtipné návrhy na darčeky pre mechanikov ho určite rozosmejú, a ak chcete, môžete ich začať navrhovať sami v našom online editore.

Darček k narodeninám pre mechanika

Máte doma alebo vo svojom okolí mechanika, ktorý bude mať čoskoro narodeniny? Zabudnite na staré známe darčeky. Darujte mu darček práve pre mechanika. Naším tipom je tričko pre mechanika Nerád som sexi, ale som mechanik, takže to inak nejde.

Darček na narodeniny pre mechanika

Premýšľate, čo dať svojmu mechanikovi k narodeninám? Maličkosť, ktorá ho určite poteší, je hrnček pre mechanika alebo plechový hrnček, v ktorej si mechanik môže vychutnať kávu po tom, čo vám konečne opraví pokazené auto.

Darček pre mechanika na Vianoce

Máte doma mechanika a chceli by ste mu na Vianoce darovať originálny darček pre mechanika? Máme pre vás niekoľko tipov, ktoré ho zaručene potešia. Čo tak placatka pre mechanika, do ktorej si môže dať trochu nálady na daždivý deň? Alebo polliter pre mechanika s vtipnou potlačou, ktorý zaujme všetkých jeho kamarátov nielen v podniku.

Vankúše pre mechanikov

Zobraziť ďalšie
produkty

Ostatné darčeky pre mužov