Využi vianočné zľavy až 40% na naše NAJVÄČŠIE BESTSELLERY ešte dnes!
Nákup nad
ti doručíme zadarmo
0
Košík máš prázdny
Naplň ho!

Darčeky pre murárov

Nájdite originálne darčeky pre murára na jednom mieste. Vytvorili sme špeciálnu kategóriu darčekov pre murára, v ktorej nájdete najlepšie tipy na originálne darčeky pre murára. Takýto murár si zaslúži originálny darček. A vy máte murára priamo tu doma? Aj pre vás máme množstvo nápadov na darčeky pre murára. Či už je murár váš manžel, starý otec, strýko alebo syn, tričko pre murára mu určite urobí radosť. V našej ponuke nájdete vtipné tričká pre murárov aj originálne pollitre pre murárov, vďaka ktorým bude každému hneď jasné, s kým má do činenia. Tieto originálne darčeky pre murárov určite urobia obdarovanému veľkú radosť, pretože sú šité na mieru jeho profesii. Naše vtipné motívy na darčeky pre murárov ho určite rozosmejú, a ak chcete, môžete sa do ich navrhovania pustiť sami v našom online editore.

Darček k narodeninám pre murára

Máte doma alebo vo svojom okolí murára, ktorý bude mať čoskoro narodeniny? Zabudnite na staré známe darčeky. Darujte mu alebo jej darček práve pre murára. Naším tipom je tričko pre murára Nerád som sexi, ale som murár, takže to inak nejde.

Darček pre murára na meniny

Premýšľate, čo kúpiť ako darček pre murára k meninám. Maličkosť, ktorá ho určite poteší, je hrnček pre murára alebo plechovký hrnček, v ktorej si murár môže vychutnať kávu.

Vianočný darček pre murára

Máte doma murára a chceli by ste mu na Vianoce darovať originálny darček? Máme pre vás niekoľko tipov, ktoré ho zaručene potešia. Čo tak placatka pre murára, do ktorej si môže dať trochu nálady na daždivý deň? Alebo polliter pre murára s vtipnou potlačou, ktorý zaujme všetkých jeho priateľov nielen v podniku.

Ostatné darčeky pre mužov