Využi vianočné zľavy až 40% na naše NAJVÄČŠIE BESTSELLERY ešte dnes!
Nákup nad
ti doručíme zadarmo
0
Košík máš prázdny
Naplň ho!

Darčeky pre maliarov

Nájdite originálne darčeky pre maliarov na jednom mieste. Vytvorili sme špeciálnu kategóriu darčekov pre maliarov, v ktorej nájdete tie najlepšie tipy na originálne darčeky pre maliarov. Každý z nás má vo svojom okolí maliara, ktorý mu nejedenkrát vytrhol tŕň z päty. Takýto maliar si zaslúži nejaký originálny darček. A máte maliara priamo vo svojom dome? Aj pre vás máme množstvo nápadov na maliarske darčeky. Či už je maliarom váš manžel, dedko, strýko alebo syn, tričko pre maliara mu určite urobí radosť. V našej ponuke nájdete vtipné tričká pre maliarov aj originálne polliter pre maliarov, vďaka ktorým bude každému hneď jasné, s kým má do činenia. Tieto originálne darčeky pre maliarov určite urobia obdarovanému veľkú radosť, pretože sú prispôsobené jeho profesii. Naše vtipné motívy na darčekoch pre maliarov ho určite rozosmejú, a ak chcete, môžete sa do ich navrhovania pustiť sami v našom online editore.

Narodeninový darček pre maliara

Máte doma alebo vo svojom okolí maliara, ktorý bude mať čoskoro narodeniny? Zabudnite na staré známe darčeky. Darujte mu alebo jej darček práve pre maliara. Naším tipom je tričko pre maliara Nerád som sexi, ale som maliar, takže to inak nejde.

Darček pre maliara na meniny

Bojujete s darčekom pre maliara k meninám. Malou drobnosťou, ktorá ho určite poteší, je hrnček pre maliara alebo plechový hrnček pre maliara, v ktorom si môže vychutnať svoju kávu.

Darček pre maliara na Vianoce

Máte doma maliara a chceli by ste mu na Vianoce darovať originálny darček pre maliara? Máme pre vás niekoľko tipov, ktoré mu zaručene urobia radosť. Čo tak placatka pre maliara, do ktorej si môže dať trochu nálady na daždivý deň? Alebo polliter pre maliara s vtipnou potlačou, ktorý zaujme všetkých jeho priateľov nielen v podniku.

Ostatné darčeky pre mužov