Využi vianočné zľavy až 40% na naše NAJVÄČŠIE BESTSELLERY ešte dnes!
Nákup nad
ti doručíme zadarmo
0
Košík máš prázdny
Naplň ho!

Darčeky pre stolárov

Nájdite originálne darčeky pre stolárov na jednom mieste. Vytvorili sme špeciálnu kategóriu darčekov pre stolárov, v ktorej nájdete tie najlepšie tipy na originálne darčeky pre stolárov. Takýto stolár si zaslúži originálny darček. A vy máte stolára priamo tu doma? Aj pre vás máme množstvo nápadov na stolárske darčeky. Či už je tesár váš manžel, dedko, strýko alebo syn, takéto tesárske tričko mu určite urobí radosť. V našej ponuke nájdete vtipné tričká pre tesárov aj originálne pollitre pre tesárov, vďaka ktorým bude každému hneď jasné, s kým má do činenia. Tieto originálne darčeky pre stolárov určite obdarovaného veľmi potešia, pretože sú šité na mieru jeho profesii. Naše vtipné návrhy na darčeky pre stolárov ho určite rozosmejú a ak chcete, môžete sa do ich navrhovania pustiť sami v našom online editore.

Narodeninový darček pre stolára

Máte doma alebo vo svojom okolí stolára, ktorý bude mať čoskoro narodeniny? Zabudnite na staré známe darčeky. Darujte mu alebo jej darček práve pre stolára. Naším tipom je tričko pre stolára Nerád som sexi, ale som stolár, takže to inak nejde.

Darček pre stolára na meniny

Premýšľate, čo kúpiť ako darček pre stolára k meninám. Drobnosť, ktorá ho určite poteší, je hrnček pre stolára alebo plechová šálkaý hrnček pre stolára, v ktorom si môže vychutnať kávu, keď konečne dokončí váš nábytok.

Darček pre stolára na Vianoce

Máte doma stolára a chceli by ste mu na Vianoce darovať originálny darček? Máme pre vás niekoľko tipov, ktoré ho zaručene potešia. Čo tak placatka pre stolára, do ktorej si môže dať trochu nálady na daždivý deň? Alebo stolársky polliter s vtipnou potlačou, ktorý urobí dojem na všetkých jeho priateľov, a to nielen v podniku.

Ostatné darčeky pre mužov