Využi vianočné zľavy až 40% na naše NAJVÄČŠIE BESTSELLERY ešte dnes!
Nákup nad
ti doručíme zadarmo
0
Košík máš prázdny
Naplň ho!

Darčeky pre manželku

Urobte svojej žene radosť originálnym darčekom s potlačou. Ponúkame rôzne darčeky s potlačou na želanie, ktoré vašu manželku zaručene potešia. Môžete si vybrať napríklad vtipný darček pre manželku, darček k narodeninám pre manželku, vianočný darček pre manželku alebo darček pre manželku k sviatku či výročiu. Darček pre manželku by mal byť od srdca, preto ju zaručene poteší niečo osobné - darček pre manželku s vlastnou potlačou, darček s vlastnou fotografiou alebo textom. U nás si môžete vybrať darček pre manželku na akúkoľvek príležitosť a sme si istí, že každý z nich bude pre vašu manželku krásnou pamiatkou.

Darček pre manželku do kuchyne

Veľmi obľúbené sú darčeky pre manželku do kuchyne! Môžete kúpiť , dosku na krájanie pre manželku alebo plechovku pre manželku. Ani s jedným neurobíte chybu. Drevené dosky na krájanie ponúkame dokonca v dvoch variantoch. Môžete si objednať dekoratívnu dosku na krájanie pre manželku, na ktorú vieme vytlačiť všetky farby ako na papier, takže pokojne môžete vytlačiť aj motív fotografie. Takáto doska je vhodná na vystavenie na poličke alebo zavesenie na stenu. Ak je však vaša manželka v kuchyni naozaj "pečená varená", môžete jej kúpiť poctivú dosku na krájanie pre manželku z bukového dreva s vygravírovaným motívom, ktorú môže skutočne použiť na svoje kúzla v kuchyni. Ak sa o ňu bude starostlivo starať, vydrží jej dlhé roky.

Darček pre manželku pre chvíle pohody

Čo kúpiť manželke k narodeninám, sviatku alebo Vianociam? Každá manželka si zaslúži aspoň raz za rok dostať darček, ktorý jej poskytne kúsok relaxu. Starostlivosť o domácnosť a starostlivosť o vás určite nie je jednoduchá, preto by ste jej starostlivosť mali odmeniť darčekom pre manželku na chvíle pohody. Máme pre vás nespočetné množstvo tipov na darček pre manželku. Jedným z najobľúbenejších je originálny hrnček pre manželku, v ktorom si môže dopriať šálku kávy a zároveň si pripomenúť, ako veľmi ju jej blízki milujú. Ďalší z našich tipov na darček pre manželku - vankúš pre manželku - jej tiež poskytne oddych.

Darček k narodeninám pre manželku 

Neviete, aký darček vybrať svojej manželke k narodeninám. Nezabudnite, že túto udalosť netreba podceňovať. Našťastie máte nás a my sme pre vás pripravili celú kategóriu darčekov pre manželku k narodeninám

Darček k výročiu pre manželku

Na darček pre manželku k výročiu svadby nesmiete za žiadnu cenu zabudnúť. Pripravili sme pre vás celú kategóriu, v ktorej nájdete množstvo tipov na darčeky k výročiu pre manželku, takže si stačí len vybrať.

Vianočný darček pre manželku

Výber vianočného darčeka pre manželku môže byť pre mnohých chlapov veľkým orieškom. Našťastie máme pre vás celú kategóriu vianočných darčekov pre manželku, takže nemusíte zúfať. Táto kategória váš problém vyrieši.

Ostatné darčeky pre ženy