Využi vianočné zľavy až 40% na naše NAJVÄČŠIE BESTSELLERY ešte dnes!
Nákup nad
ti doručíme zadarmo
0
Košík máš prázdny
Naplň ho!

Darčeky pre priateľa

Premýšľate o vtipnom darčeku pre priateľa? Urobte mu radosť originálnym darčekom s potlačou. Ponúkame rôzne darčeky pre priateľa s vlastnou potlačou. Aby sme vám ušetrili námahu s hľadaním, pripravili sme pre vás kategórie plné darčekov pre priateľa k narodeninám, Vianociam a sviatkom. Či už máte priateľa kutila, rybára, motorkára alebo priateľa, ktorý rád griluje a pije pivo, pre každého máme celú škálu krásnych dizajnov, ktoré si môžete prispôsobiť vlastným textom alebo fotografiou. V našom online editore môžete tiež vytvoriť darček pre svojho priateľa presne podľa svojich predstáv.

Darček pre priateľa - kutila

Je váš priateľ kutil a chceli by ste mu dať originálny darček? Trávi veľa času v garáži alebo dielni? Máme pre vás tipy na najlepšie darčeky pre priateľa kutila na Vianoce a narodeniny. Na našej stránke nájdete napríklad kladivo pre priateľa s jeho vlastným menom alebo meter Ak to nespraví on /meno/, nespraví to nikto. Vtipným darčekom pre priateľa kutila môže byť aj originálna ceduľka, ktorú si môže zavesiť na dvere svojej dielne. Ponúkame aj množstvo originálnych tričiek pre domácich majstrov, na ktorých bude každému jasné, čí manžel je najšikovnejší v okolí.

Darček pre priateľa, ktorý rád griluje

Má váš priateľ rád grilovanie? Čo tak kúpiť mu vhodný darček s originálnym motívom. Naším tipom je napríklad zástera pre priateľa, ktorý griluje, alebo dosky na krájanie pre priateľa. Tieto darčeky váš manžel určite ocení. Nebudú len tak ležať v skrini, ale nájdu praktické využitie na každej záhradnej párty.

Darček pre priateľa pivára 

Je váš priateľ viac v krčme ako doma? Potom by bol ideálnym darčekom pre priateľa vtipný polliter pre priateľa, fľaša alebo otvárač na stenu. Môžete si kúpiť pollitre, fľaše a otvárače na fľaše s originálnymi motívmi, ale aj s vlastnou potlačou alebo textom. Týmto vtipným darčekom u svojho priateľa určite zabodujete a možno začne opäť tráviť viac času doma, aby si darček poriadne užil.

Darček pre priateľa rybára

Príde víkend a váš priateľ sa už balí na ryby? Potom ocení jeden z originálnych a vtipných darčekov pre rybárov, ktoré máme v ponuke. Ulovte mu vtipné tričko Profesionálny rybár, ktoré očarí nejednu šťuku. Alebo radšej niečo, čo vášho priateľa zahreje na rybníku v nepriaznivom počasí? Čo tak zaobstarať mu originálnu placatku s rybárskym motívom a čajík na zapitie. :)

Darček k narodeninám pre priateľa

Nevybrali ste si z tejto ponuky darčekov nič, čo by sa hodilo na narodeniny vášho priateľa? Potom si skúste prezrieť našu ďalšiu kategóriu, ktorá je plná darčekov k narodeninám.

Darček pre priateľa na Vianoce

Nevybrali ste si z tejto ponuky darčekov nič, čo by bolo vhodné ako vianočný darček pre priateľa? Potom si skúste prezrieť našu ďalšiu kategóriu, ktorá je plná darčekov s vianočnou tematikou.

Ostatné darčeky pre mužov