Využi vianočné zľavy až 40% na naše NAJVÄČŠIE BESTSELLERY ešte dnes!
Nákup nad
ti doručíme zadarmo
0
Košík máš prázdny
Naplň ho!

Darčeky pre manžela

Premýšľate o darčeku pre svojho manžela? Urobte mu radosť originálnym darčekom s potlačou. Ponúkame rôzne darčeky pre manželov s vlastnou potlačou. Aby sme vám ušetrili námahu s hľadaním, pripravili sme pre vás kategórie plné darčekov pre manžela k narodeninám, Vianociam a sviatkom. Či už máte manžela kutila, rybára, motorkára alebo manžela, ktorý rád griluje a pije pivo, pre každého máme množstvo krásnych motívov, ktoré si môžete prispôsobiť vlastným textom alebo fotografiou. V našom online editore môžete tiež vytvoriť darček pre svojho manžela presne podľa svojich predstáv.

Darček pre manžela údržbára

Je váš manžel kutil a chceli by ste mu dať originálny darček? Trávi veľa času v garáži alebo dielni? Máme pre vás tipy na najlepšie darčeky pre manžela kutila na Vianoce a narodeniny. Na našej stránke nájdete napríklad kladivo pre manžela s jeho vlastným menom alebo meter Ak to nespraví on /menom/, nespraví to nikto. Vtipným darčekom pre manžela kutila môže byť aj originálny nápis, ktorý si môže zavesiť na dvere svojej dielne. Ponúkame aj množstvo originálnych tričiek pre domácich majstrov, na ktorých bude každému jasné, čí manžel je najšikovnejší v okolí.

Darček pre manžela, ktorý rád griluje

Má váš manžel rád grilovanie? Čo tak zaobstarať mu vhodný darček s originálnym motívom. Naším tipom je napríklad zástera pre manžela na grilovanie alebo dosky na krájanie pre manžela. Tieto darčeky váš manžel určite ocení. Nebudú len tak ležať v skrini, ale nájdu praktické využitie na každej záhradnej párty.

Darček pre manžela pivára

Pije váš manžel viac piva ako vody? Potom bude ideálnym darčekom pre vášho manžela vtipný polliter pre manžela, fľaša alebo otvárač na stenu. Môžete si kúpiť pollitre, fľaše a otvárače na fľaše s originálnymi motívmi, ale aj s vlastnou potlačou alebo textom.

Darček pre manžela rybára

Príde víkend a váš manžel sa už balí na ryby? Potom ocení jeden z originálnych a vtipných darčekov pre rybárov, ktoré máme v ponuke. Ulovte mu vtipné tričko Profesionálny rybár, ktoré očarí nejednu šťuku. Alebo radšej niečo, čo vášho manžela zahreje na rybníku v nepriaznivom počasí? Čo tak zaobstarať mu originálnu placatku s rybárskym motívom a čajový príbor na zapitie. :)

Darček k narodeninám pre manžela

Nevybrali ste si z tejto ponuky darčekov nič, čo by sa hodilo na narodeniny vášho manžela? Potom si skúste prezrieť našu ďalšiu kategóriu, ktorá je plná darčekov k narodeninám.

Darček pre manžela na Vianoce

Nevybrali ste si z tejto ponuky darčekov nič, čo by bolo vhodné ako vianočný darček pre vášho manžela? Potom si skúste prezrieť našu ďalšiu kategóriu, ktorá je plná darčekov s vianočnou tematikou.

Rodinné sady pre manžela

Zobraziť ďalšie
produkty

Ostatné darčeky pre mužov