Využi vianočné zľavy až 40% na naše NAJVÄČŠIE BESTSELLERY ešte dnes!
Nákup nad
ti doručíme zadarmo
0
Košík máš prázdny
Naplň ho!

Darčeky pre dedka

Hľadáte tip na darček pre dedka? Chcete originálny darček pre dedka na Vianoce, narodeniny alebo sviatok? V našej ponuke nájdete tisíce darčekových predmetov s potlačou, ktoré vášho dedka určite potešia. Aby sme vám ušetrili námahu s hľadaním toho najlepšieho darčeka pre dedka, pripravili sme pre vás kategórie plné darčekov s motívmi špeciálne pre dedka na rôzne príležitosti. Či už hľadáte originálny darček pre dedka kutila, rybára alebo dedka, ktorý rád pije pivo, pre každého máme ponuku krásnych motívov, ku ktorým môžete pridať vlastný text alebo fotografiu. Navyše si v našom online editore môžete vytvoriť darček pre dedka presne podľa svojich predstáv.

Darček pre dedka údržbára

Je váš dedko kutil a chceli by ste mu dať originálny darček? Trávi veľa času v garáži alebo dielni? Máme pre vás tipy na najlepšie kutilské darčeky na Vianoce a narodeniny. Na našej webovej stránke nájdete napríklad kladivo pre dedka alebo meter pre dedka. Vtipným darčekom pre dedka kutila môže byť aj originálny nápis, ktorý si môže zavesiť na dvere svojej dielne. Ponúkame aj množstvo originálnych tričiek pre kutilov, v ktorých bude každému jasné, ktorý dedko je najšikovnejší v okolí.

Darček pre pivovarníkovho dedka

Je váš dedko milovníkom piva? Potom určite ocení originálne a vtipné darčeky pre dedkov pivárov. Naším tipom na darček pre dedka je vlastný originálny polliter, fľaša alebo otvárač na stenu. Môžete si kúpiť pollitre, fľaše a otvárače na fľaše s originálnymi motívmi, ale aj s vlastnou potlačou alebo vlastným textom.

Darček pre budúceho dedka

Čakáte bábätko a chceli by ste túto novinku oznámiť svojmu dedkovi vo veľkom štýle? Čo tak oznámiť mu svoje tehotenstvo originálnym darčekom pre budúceho dedka?  Naším tipom na darček pre budúceho dedka je napríklad Dedko z roku alebo hrnček Si najlepší dedko na svete.

Darček pre dedka rybára

Je váš dedko častejšie na rybách ako doma s babičkou? Potom ocení jeden z originálnych a vtipných darčekov pre rybárov, ktoré ponúkame. Obdarujte svojho dedka vtipným tričkom Profesionálny rybár, vďaka ktorému bude na rybníku neprehliadnuteľný. Alebo radšej niečo, čo vášho dedka na rybníku zahreje v nepriaznivom počasí? Čo tak zaobstarať mu originálnu placatku s rybárskym motívom a plechovku na čaj, ktorou ju môže zapiť. :)

Ostatné darčeky pre mužov