Využi vianočné zľavy až 40% na naše NAJVÄČŠIE BESTSELLERY ešte dnes!
Nákup nad
ti doručíme zadarmo
0
Košík máš prázdny
Naplň ho!

Darčeky pre električkárov

Nájdite originálne darčeky pre vodičov električiek na jednom mieste. Vytvorili sme špeciálnu kategóriu darčekov pre vodičov električiek, v ktorej nájdete tie najlepšie tipy na originálne darčeky pre vodičov električiek. Takýto vodič električky si zaslúži originálny darček. A vy máte električkára priamo tu doma? Aj pre vás máme veľa nápadov na darčeky pre električiara. Či už je vodič električky váš manžel, dedko, strýko alebo syn, tričko pre vodiča električky mu určite urobí radosť. V našej ponuke nájdete vtipné tričká pre vodičov električiek aj originálne pollitre pre vodičov električiek, vďaka ktorým bude každému hneď jasné, s kým má do činenia. Tieto originálne darčeky pre vodičov električiek určite obdarovaného veľmi potešia, pretože sú prispôsobené jeho profesii. Naše vtipné motívy na darčeky pre vodičov električiek ho určite rozosmejú a ak chcete, môžete ich začať navrhovať sami v našom online editore.

Narodeninový darček pre vodiča električky

Máte doma alebo vo svojom okolí vodiča električky, ktorý bude mať čoskoro narodeniny? Zabudnite na staré známe darčeky. Darujte mu alebo jej darček práve pre vodiča električky. Naším tipom je tričko pre vodiča električky Nerád som sexi, ale som vodič električky, takže to nie je nič iné.

Darček pre vodiča električky na meniny

Premýšľate, čo dať vodičovi električky k meninám. Maličkosť, ktorá ho určite poteší, je hrnček pre vodiča električky alebo plechový hrnček, v ktorej si vodič električky môže vychutnať kávu po tom, čo vás dovezie do cieľa.

Darček pre vodiča električky na Vianoce

Máte doma vodiča električky a chceli by ste mu na Vianoce darovať originálny darček pre vodiča električky? Máme pre vás niekoľko tipov, ktoré ho zaručene potešia. Čo tak placatka pre vodiča električky, do ktorej si môže dať trochu nálady na daždivý deň? Alebo polliter pre vodiča električky s vtipnou potlačou, ktorý zaujme všetkých jeho priateľov nielen v podniku.