Využi vianočné zľavy až 40% na naše NAJVÄČŠIE BESTSELLERY ešte dnes!
Nákup nad
ti doručíme zadarmo
0
Košík máš prázdny
Naplň ho!

Darčeky pre právnikov

Nájdite originálne darčeky pre právnikov na jednom mieste. Vytvorili sme špeciálnu kategóriu darčekov pre právnikov, v ktorej nájdete tie najlepšie tipy na originálne darčeky pre právnikov. Takýto právnik si zaslúži originálny darček. A mať právnika priamo vo svojom dome? Aj pre vás máme množstvo nápadov na darčeky pre právnikov. Či už je právnik váš manžel, dedko, strýko alebo syn, takéto tričko pre právnika ho určite poteší. V našej ponuke nájdete vtipné tričká pre právnika aj originálne pollitre pre právnika, vďaka ktorým bude každému hneď jasné, s kým má do činenia. Tieto originálne darčeky pre právnikov určite obdarovaného veľmi potešia, pretože sú šité na mieru jeho profesii. Naše vtipné návrhy na darčeky pre právnikov ho určite rozosmejú, a ak chcete, môžete ich začať navrhovať sami v našom online editore.

Darček k narodeninám pre právnika

Máte doma alebo vo svojom okolí právnika, ktorý bude mať čoskoro narodeniny? Zabudnite na staré známe darčeky. Darujte mu alebo jej darček práve pre právnika. Naším tipom je tričko pre právnika Nerada som sexi, ale som právnička, takže to inak nejde.

Darček pre právnika k meninám

Premýšľate, čo dať právnikovi k meninám. Maličkosť, ktorá ho určite poteší, je hrnček pre právnika alebo plechový hrnček, v ktorej si právnik môže vychutnať kávu.

Darček pre právnika na Vianoce

Máte doma právnika a chceli by ste mu na Vianoce darovať originálny právnický darček? Máme pre vás niekoľko tipov, ktoré ho zaručene potešia. Čo tak placatka pre právnika, do ktorej si môže dať trochu nálady na daždivý deň? Alebo polliter pre právnika s vtipnou potlačou, ktorý zaujme všetkých jeho priateľov nielen v podniku.