Využi vianočné zľavy až 40% na naše NAJVÄČŠIE BESTSELLERY ešte dnes!
Nákup nad
ti doručíme zadarmo
0
Košík máš prázdny
Naplň ho!

Darčeky pre kuriérov

Nájdite originálne darčeky pre kuriérov na jednom mieste. Vytvorili sme špeciálnu kategóriu darčekov pre kuriérov, v ktorej nájdete tie najlepšie tipy na originálne darčeky pre inštalatérov. Každý má vo svojom okolí kuriéra, ktorý mu už viackrát vytrhol tŕň z päty. A vy máte kuriéra priamo doma? Aj pre vás máme množstvo nápadov na kuriérske darčeky. Či už je kuriérom váš manžel, starý otec, strýko alebo syn, tričko pre kuriéra ho určite poteší. V našej ponuke nájdete vtipné tričká pre kuriéra aj originálne polliter pre kuriéra, vďaka ktorým bude každému hneď jasné, s kým má do činenia. Tieto originálne darčeky pre kuriéra urobia obdarovanému veľkú radosť, pretože sú prispôsobené jeho profesii. Naše vtipné návrhy na darčeky pre kuriéra ho určite rozosmejú, a ak chcete, môžete ich začať navrhovať sami v našom online editore.

Narodeninový darček pre kuriéra

Máte doma alebo vo svojom okolí kuriéra, ktorý bude mať čoskoro narodeniny? Zabudnite na staré známe darčeky. Darujte mu darček práve pre kuriéra. Naším tipom je tričko pre kuriéra Nerád som sexi, ale som kuriér, takže to inak nejde.

Darček pre kuriéra na meniny

Premýšľate, čo dať svojmu kuriérovi k meninám? Maličkosť, ktorá ho určite poteší, je hrnček pre kuriéra alebo plechový hrnček, v ktorej si kuriér môže vychutnať svoju kávu.

Vianočný darček pre kuriéra

Máte doma kuriéra a chceli by ste mu na Vianoce darovať originálny kuriérsky darček? Máme pre vás niekoľko tipov, ktoré ho zaručene potešia. Čo tak placatka pre kuriéra, do ktorej si môže dať trochu nálady na daždivý deň? Alebo polliter pre kuriéra s vtipnou potlačou, ktorý zaujme všetkých jeho priateľov nielen v krčme.

 

Ostatné darčeky pre mužov