Využi vianočné zľavy až 40% na naše NAJVÄČŠIE BESTSELLERY ešte dnes!
Nákup nad
ti doručíme zadarmo
0
Košík máš prázdny
Naplň ho!

Darčeky pre vodičov

Nájdite originálne darčeky pre vodiča na jednom mieste. Vytvorili sme špeciálnu kategóriu darčekov pre vodičov, v ktorej nájdete najlepšie tipy na originálne darčeky pre vodičov. Takýto vodič si zaslúži originálny darček. A máte vodiča priamo u vás doma? Aj pre vás máme množstvo nápadov na darčeky pre vodičov. Či už je vodičom váš manžel, starý otec, strýko alebo syn, takéto tričko pre vodiča ho určite poteší. V našej ponuke nájdete vtipné tričká pre vodičov aj originálne pollitre pre vodičov, vďaka ktorým bude každému hneď jasné, s kým má do činenia. Tieto originálne darčeky pre vodičov určite obdarovaného veľmi potešia, pretože sú šité na mieru jeho profesii. Naše vtipné návrhy na darčeky pre vodičov ho určite rozosmejú a ak chcete, môžete ich začať navrhovať sami v našom online editore.

Narodeninový darček pre vodiča

Máte doma alebo vo svojom okolí vodiča, ktorý bude mať čoskoro narodeniny? Zabudnite na staré známe darčeky. Darujte mu alebo jej darček len pre vodiča. Naším tipom je tričko pre vodiča Nerád som sexi, ale som vodič, takže to nie je nič iné.

Darček na meniny pre vodiča

Premýšľate, čo dať vodičovi ako darček k meninám. Malou drobnosťou, ktorá ho určite poteší, je hrnček pre vodiča alebo plechový hrnček, v ktorej si vodič môže vychutnať kávu po tom, čo vás odvezie do cieľa.

Darček pre vodiča na Vianoce

Máte doma vodiča a chceli by ste mu na Vianoce darovať originálny darček pre vodiča? Máme pre vás niekoľko tipov, ktoré ho zaručene potešia. Čo tak placatka pre vodiča, do ktorej si môže dať trochu nálady na daždivý deň? Alebo polliter pre vodiča s vtipnou potlačou, ktorý zaujme všetkých jeho priateľov nielen v podniku.

Ostatné darčeky pre mužov