Využi vianočné zľavy až 40% na naše NAJVÄČŠIE BESTSELLERY ešte dnes!
Nákup nad
ti doručíme zadarmo
0
Košík máš prázdny
Naplň ho!

Darčeky pre barmanov

Nájdite originálne darčeky pre barmanov na jednom mieste. Vytvorili sme špeciálnu kategóriu darčekov pre barmanov, v ktorej nájdete najlepšie tipy na originálne darčeky pre barmanov. Všetci máme vo svojom okolí barmana, ktorý nám vždy namieša tú najlepšiu náladu. Takýto barman si zaslúži originálny darček. Tringelt je fajn, ale bolo by treba osobný darček pre barmana, aby nám nabudúce, keď budeme potrebovať kvalitný koktail pred záverečkou, vyrazil dych úžasným koktailom. A máte barmana priamo u vás doma? Aj pre vás máme množstvo nápadov na darčeky pre barmanov. Či už je barman váš manžel, dedko, strýko alebo syn, tričko pre barmana ho určite poteší. V našej ponuke nájdete vtipné tričká pre barmanov aj originálne pollitre pre barmanov, vďaka ktorým bude každému hneď jasné, s kým má do činenia. Tieto originálne darčeky pre barmanov určite obdarovaného veľmi potešia, pretože sú šité na mieru jeho profesii. Naše vtipné návrhy na darčeky pre barmanov ho určite rozosmejú, a ak chcete, môžete sa do ich navrhovania pustiť sami v našom online editore.

Narodeninový darček pre barmana

Máte doma alebo vo svojom okolí barmana, ktorý bude mať čoskoro narodeniny? Zabudnite na staré známe darčeky. Darujte mu alebo jej darček práve pre barmana. Naším tipom je tričko pre mechanika Nerád som sexi, ale som barman, takže to inak nejde.

Darček pre barmana na meniny

Premýšľate, čo kúpiť ako darček pre mechanika na meniny. Malá drobnosť, ktorá ho určite poteší, je hrnček pre barmana alebo plechový hrnček, do ktorej si barman môže vychutnať kávičku po tom, čo vám konečne urobí ten nápoj.

Darček pre barmana na Vianoce

Máte doma barmana a chceli by ste mu na Vianoce darovať originálny darček? Máme pre vás niekoľko tipov, ktoré ho zaručene potešia. Čo tak placatka pre barmana, do ktorej si môže dať trochu nálady na daždivý deň? Alebo polliter pre barmana s vtipnou potlačou, ktorý zaujme všetkých jeho priateľov nielen v krčme.
 

Ostatné darčeky pre mužov