Využi vianočné zľavy až 40% na naše NAJVÄČŠIE BESTSELLERY ešte dnes!
Nákup nad
ti doručíme zadarmo
0
Košík máš prázdny
Naplň ho!

Darčeky pre smetiarov

Nájdite originálne darčeky pre smetiara na jednom mieste. Vytvorili sme špeciálnu kategóriu darčekov pre smetiara, v ktorej nájdete najlepšie tipy na originálne darčeky pre smetiara. A vy máte smetiarov priamo doma? Aj pre vás máme množstvo nápadov na darčeky pre smetiara. Či už je smetiar váš manžel, starý otec, strýko alebo syn, tričko pre smetiara ho určite poteší. V našej ponuke nájdete vtipné tričká pre smetiara aj originálne pollitre pre smetiara, vďaka ktorým bude každému hneď jasné, s kým má do činenia. Tieto originálne darčeky pre smetiara určite urobia obdarovanému veľkú radosť, pretože sú prispôsobené jeho profesii. Naše vtipné motívy na darčeky pre smetiara ho určite rozosmejú, a ak chcete, môžete ich začať navrhovať sami v našom online editore.

Narodeninový darček pre smetiara

Máte doma alebo vo svojom okolí smetiara, ktorý bude mať čoskoro narodeniny? Zabudnite na staré známe darčeky. Darujte mu alebo jej darček práve pre smetiara. Naším tipom je tričko pre smetiara Nerád som sexy, ale som smetiar, takže to inak nejde.

Darček pre smetiara na meniny

Premýšľate, čo dať smetiarovi k meninám. Maličkosť, ktorá ho určite poteší, je hrnček pre smetiara alebo plechový hrnček pre smetiara, v ktorej si môže vychutnať kávu.

Darček pre smetiara na Vianoce

Máte doma smetiara a chceli by ste mu na Vianoce darovať originálny darček? Máme pre vás niekoľko tipov, ktoré ho zaručene potešia. Čo tak placatka pre smetiara, do ktorej si môže dať trochu nálady na daždivý deň? Alebo polliter pre smetiara s vtipnou potlačou, ktorý zaujme všetkých jeho priateľov, a to nielen v podniku.

Ostatné darčeky pre mužov