Využi vianočné zľavy až 40% na naše NAJVÄČŠIE BESTSELLERY ešte dnes!
Nákup nad
ti doručíme zadarmo
0
Košík máš prázdny
Naplň ho!

Darčeky pre otecka

Hľadáte originálny darček pre otecka? Ponúkame rôzne darčeky pre oteckov s vlastnou potlačou. Určite si radi vyberiete ten najlepší darček pre otecka, ktorý sa najviac hodí na danú príležitosť. Či už hľadáte darček pre otecka k narodeninám, vianočný darček pre otecka, darček k sviatku pre otecka alebo darček ku dňu otcov, u nás si zaručene vyberiete. Nezabudli sme ani na darčeky pre budúcich oteckov, ktorí sa na svoju úlohu ešte len pripravujú. Skrátka, nájdete tu množstvo krásnych motívov pre oteckov, ktoré si môžete aj personalizovať vlastným textom alebo fotografiou. V našom online editore môžete tiež vytvoriť darček pre otecka presne podľa svojich predstáv.

Darček pre otecka kutila

Je váš otec kutil chceli by ste mu dať originálny darček? Trávi veľa času v garáži alebo dielni? Máme pre vás tipy na najlepšie darčeky pre oteckov kutilov. Na našej stránke nájdete napríklad kladivo pre otecka alebo meter pre otecka. Vtipným darčekom pre otca kutila môže byť aj originálny nápis, ktorý si môže zavesiť na dvere svojej dielne. Máme tiež množstvo originálnych tričiek pre domácich majstrov, vďaka ktorým bude každému jasné, čí otec je ten najšikovnejší v okolí.

Darček pre otecka, ktorý miluje grilovanie

Má váš otecko rád grilovanie? Čo tak zaobstarať mu vhodný darček s originálnym motívom. Naším tipom je napríklad zástera pre otca na grilovanie alebo dosky na krájanie pre otecka. Otecko tieto darčeky ocení, pretože nebudú len tak ležať v skrini, ale nájdu praktické využitie na každej záhradnej párty.

Darček pre otca pivára

Ktorý otecko nemá rád pivo? Určite málokto. Z väčšej časti máme na našom e-shope naozaj veľkú zásobu originálnych a vtipných darčekov pre pivárov. Každý otecko ocení vlastný originálny polliter, fľašu alebo otvárač na stenu. Môžete si ich kúpiť s našimi originálnymi motívmi, ale aj s vlastnou potlačou alebo vlastným textom.

Darček pre budúceho a novopečeného otecka

Máte doma budúceho otecka? Čo tak oznámiť mu svoje tehotenstvo originálnym darčekom? Máme pre vás tipy, ako z tohto dojímavého okamihu urobiť nezabudnuteľný. Darujte budúcemu oteckovi originálnu súpravu body a trička, v ktorej bude s bábätkom od začiatku tvoriť skvelú dvojicu. A bábätko je už na svete? Máme veľa darčekov aj pre novopečených oteckov, aby nikdy nezabudli, ako veľmi ho máte radi. Naším tipom na darček pre nových oteckov je napríklad hrnček Najlepší otecko alebo Najlepší otecko na svete. Ak je vaše bábätko občas trochu háklivé, môžete otecka obdarovať originálnym darčekom s nápisom Každý môže byť oteckom, ale byť otcom /meno/ zo mňa robí výnimočného človeka. Tento bestseller už obchádza mnohé české domácnosti.

Darček pre otecka rybára

Udal sa víkend a váš otecko sa už balí na ryby? Potom ocení jeden z originálnych a vtipných darčekov pre rybárov, ktoré máme v ponuke. Zadovážte si vtipné tričko Profesionálny rybár, ktoré rozosmeje každého na rybníku. Alebo radšej niečo, čo vášho otecka na rybníku zahreje v nepriaznivom počasí? Čo tak zaobstarať mu originálnu placatku s rybárskym motívom a plechovku na čaj na zapitie "ohrievačky". :)

Darček pre otecka na Deň otcov

Váhate nad výberom najlepšieho darčeka pre otca ku Dňu oteckov? Pripravili sme pre vás celú kategóriu darčekov na Deň oteckov.

Darček k narodeninám pre otecka

Nevybrali ste si z tejto ponuky darčekov nič, čo by bolo vhodné pre vášho otecka k narodeninám? Potom si skúste prezrieť našu ďalšiu kategóriu, ktorá je plná darčekov k narodeninám.

Darček pre otecka na Vianoce

Nevybrali ste si z tejto ponuky darčekov nič, čo by bolo vhodné ako vianočný darček pre otecka? Potom si skúste prezrieť našu ďalšiu kategóriu, ktorá je plná darčekov s vianočnou tematikou.

Ostatné darčeky pre mužov